Skip to Content

Google Analytics

Tato stránka používá službu Google Analytics poskytovanou společností Google, Inc. (dále jen "Google"). Služba Google Analytics využívá soubory cookies, což jsou textové soubory ukládané do vašeho počítače umožňující analýzu způsobu užívání stránek.

Získané informace včetně vaší IP adresy budou společností Google uloženy na serverech ve Spojených státech. Google bude užívat těchto informací pro vytváření zpráv o užívání stránek pro jejich provozovatele. Informace může Google využít také pro poskytování dalších služeb týkajících užívání Internetu.

Google může také poskytnout tyto informace třetím osobám, bude-li to požadováno zákonem nebo budou-li takovéto třetí osoby zpracovávat tyto informace pro Google. Google nebude spojovat vaší IP adresu s jakýmikoli jinými daty, která má k dispozici.

Můžete odmítnout používání souborů cookies nastavením vašeho prohlížeče. V tom případě nemusíte být schopni plně využívat veškerých funkcí stránek.

Přístupem ke stránkám souhlasíte se zpracováváním údajů o vás společností Google, a to způsobem a k účelu shora uvedeným.